Tortiva - to pravé sladké umenie

Začíname :)

Už niekoľko rokov sa venujem vypekaniu tortičiek, perníkov, dezertíkov. Začiatky boli náročné, sem tam niečo zhorelo, nepodarilo sa, ale k práci to patrí, učíme sa všetci na vlastných chýbách. Ako rôčky utekali, tréningom sa zdokonalili techniky, spoznali sa nové materialy a z nedelného pečenia sa stala práca, ktorú milujem. Torta za tortou opúšťali denno denne moju kuchyňu aby uspokojili chúťky maškrtníkov.

Od 1.8.2015 sa mi plní môj sen a chcela by som sa o túto skutočnosť podeliť so všetkými. Otváram cukrárenskú výrobu, ktorá nesie moje meno "TortIva".

Za realizáciu "Tortivy" by som chcela touto cestou poďakovať najmä môjmu partnerovi Marcelovi, ktorý ma neustále podporuje a pomáha mi, mojej úžasnej rodinke a v neposlednej rade kamarátkám (Kristíne, Petre, Monike).

Jedno veľké ďakujem patrí spoločnosti TRISTANPRESS s.r.o. (Miloškovi) za propagáciu a spoločnosti VRANKA s.r.o. (Pedrovi) za priestory.

Verím, že sa rozbehneme naplno a vždy uspokojíme aj tých najnáročnejších. Veď predsa práve MY sme "to pravé sladké umenie"...